Remake Resident Evil 2 dostane sběratelskou edici

Jedním z velkých překvapení letošní E3 bylo dozajista odhalení remaku Resident Evil 2. Hra bude vycházet v lednu příštího roku a to rovnou i ve sběratelské edici. Ta byla oznámena zatím pouze pro severní Ameriku, ovšem s jistotou nemůžeme říct, jestli se dostane ta samá i k nám nebo bude trochu pozměněna, jak tomu bylo u Resident Evil 7.

Sběratelské edice bude obsahovat samozřejmě základní hru a to rovnou v deluxe edici, digitální soundtrack, artbook, figurku Leona a vše bude zabaleno ve speciálním sběratelském boxu. Kromě toho také bude balení obsahovat Deluxe DLC Pack, který obsahuje kostýmy pro obě hlavní postavy, speciální zbraň a možnost přepnout na originální soundtrack.

resident_evil_2_collectors_edition

Capcom sběratelskou edici oznámil na probíhajícím Comic Conu v San Diegu, kde také zároveň rozebírali nový vzhled hlavních postav, předělaný design Raccoon City a krvelačných zombie. Fanoušci určitě zaznamenají nový vzhled Leona, který je mladší a nepůsobí tolik vyspěle, jako v následujících dílech. Vývojáři se rozhodli ho udělat mladším především proto, že se poprvé objevuje právě v Resident Evil 2 a jeho vzhled tak do druhého dílu skvěle zapadá. Vzhled Claire byl také upraven a opět jí uvidíme jako tu ikonickou drsnou holku, co do Raccoon City přijela na motorce. Město jako takové se dočká mnohem temnějšího a „mokřejšího“ vzhledu. Události v Raccon City se totiž dějí za deštivého dne, některé části města proto tedy budou zaplavené a některé pro změnu plné krve kvůli střetu se zombíky. Živí mrtví by přitom měli také působit mnohem temněji a tým prý tvoří i něco monstrózního, aby do hry přidali dodatečný faktor strachu.

Resident Evil 2 bude vycházet 25. ledna 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Reklamy

One thought on “Remake Resident Evil 2 dostane sběratelskou edici”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s