Nedělní souhrn – týden #29

Pravidelný nedělní souhrn je opět tu a vy si nyní společně s námi můžete přečíst, co se událo v herním světě od 16. do 22. července.

Pondělí jsme odstartovali novými informacemi o velkých titulech. Psali jsme, že do Fallout 4 si můžete stáhnout fanouškovské DLC Northern Springs, které vám do hry přidá zcela novou oblast, vývojáři Anthem odpovídali zvídavým fanouškům na Twitteru, jestli bude hra obsahovat battle royal mód a dozvěděli jsme se, kdy můžeme očekávat otevřenou betu Battlefield V. Ubisoft začal podnikat první kroky a banuje hráče Rainbox Six Siege, kteří v chatu používají sprosté nadávky, Farming Simulator 19 přinese možnost postavit si vlastní farmu a Nintendo zablokovalo hackera, který upozorňoval na cheatování.

V úterý nám byl představen krátký film inspirovaný sérií Uncharted , ve kterém si střihl hlavní roličku Nathan Fillion jako Nathan Drake, s novou sezónou Fortnite jsme se dočkali velkých slev na její mód Save the World, kolaborace Final Fantasy XIV vs Monster hunter také dostala své datum vydání, vyšlo druhé velké rozšíření pro Far Cry 5 Lost on Mars, battle royal PUBG dostane nové vozidlo a zbraň pro tropickou mapu a No Man’s Sky nás nalákalo na update nazvaný NEXT novým trailerem.

Středu jsme začali novinkou o hororovém Call of Cthulhu, které dostalo datum vydání, na svůj zombie režim nás lákalo Call of Duty: Black Ops IIII novým trailerem, zamáčkli jsme slzu nad odložením předběžného přístupu Fear the Wolves, Fortnite nás překvapil neskutečnými prodejními čísly a Fifa 19 představila Ronalda v dresu Juventusu. To ale určitě nebylo vše, jelikož nový update Shadow of War kompletně ze hry odstranil loot boxy, dočkali jsme se nových přírůstků ve zpětné kompatibilitě Xboxu One a Hitman dostal třetí epizodu po určitou dobu zdarma.

Čtvrtek byl plný zajímavých novinek. Nejspíše se dočkáme pokračování God of War, jelikož vývojáři hledají umělce na vytváření nových bohů a monster, Microsoft nám na německém Gamescomu odhalí zcela nový Xboxový hardware, Guerrilla Games se přestěhovali do větších prostor, nabrali více lidí a chtějí díky tomu vydávat hry rychleji a viděli jsme další hodinu hraní z Forzy Horizon 4 a jaký vliv bude mít na hraní podzimní počasí. Pravidelnou rubriku Fortnite souhrn jsme doplnili o výzvy a lokace Battle Star 2. týdne 5. sezóny a bláznivý nemocniční simulátor Two Point Hospital dostal HW nároky a datum vydání.

Pátek jsme začali nemilou zprávou, že neúspěch hry The Culling 2 zapříčinil její stáhnutí z prodeje. Na druhou stranu nás překvapilo Sony, když oznámilo limitovanou edici konzole PlayStation 4 k Marvel’s Spider-Man a odhalilo nový příběhový trailer. Dalším překvapením bylo odhalení obsahu a data vydání dema Fify 19, demoverzi nabídlo i Middle-Earth: Shadow of War, THQ nás lákali novou upoutávkou na Gamescom a Bethesda přiznala, že nechce, aby sérii Fallout vytvářela jiná studia.

V sobotu jsme informovali o tom, že byl zveřejněn dlouhý gameplay z poslední série The Walking Dead, přinesli jsme vám novou nálož zajímavostí ze světa Cyberpunk 2077, který bude mimo jiné obsahovat i českou lokalizaci a Ghost Recon: Wildlands brzy dostane druhý velký update.

Dnes jsme psali o NHL 19, které předvedlo systém kolizí, Fortnite bude mít první narozeniny, ale dárky dostanou hráči a remake Resident Evil 2 dostane sběratelskou edici.

To by bylo pro tento týden vše. Jaká novinka vás tentokrát zaujala nejvíce?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s