Ghost Recon: Wildlands už brzy dostane druhý velký update

ghost recon woldlands

O akčním Ghost Recon: Wildlands  jsme již nějakou dobu neslyšeli. Ubisoft se v posledních týdnech spíše soustředil na nové pokračování asasínské ságy, The Division 2 nebo si vychvaloval počet hráčů Rainbow Six Siege.

Ovšem na tento titul studio určitě nezanevřelo, ba naopak. Ghost Recon dostane druhý velký update, který do hry přidá nové herní módy, třídy, mapy, mise a další vymoženosti pro PvP mód Ghost War.

Nový režim pojmenovaný Ghost Mode bude možné hrát sólo nebo v kooperaci, a je radno v něm nedělat žádné chyby. Mód totiž otestuje vaše herní schopnosti, bude možné permanentně umřít a členové squadu vás můžou také zabít. Svůj um můžete také prokázat kompletně sólo, kdy vám nebudou pomáhat ani parťáci ovládaní počítačem. Budete limitováni jednou hlavní zbraní a jednou ruční. Musíte také dávat pozor při přebíjení – veškeré nevystřelené náboje s výměnou zásobníku ztratíte. Zbraně půjdou měnit pouze pokud obíráte nepřátele nebo když budete prohledávat box s náboji.

Vylepšení se dočká i zmiňovaný Ghost War, který dostane dvě nové třídy a dvě nové mapy, včetně jedné zasněžené. Nově se také budeme moci podívat na celý zápas z různých úhlů díky módu Observer. Aktualizace zároveň přinese nové emoty, vítězné pózy a větičky, díky kterým můžeme svou postavu více personalizovat. Special Operation 2 hráčům Ghost War nabídne i kompetitivní hodnocené zápasy, ve kterých se budou moci skutečně ukázat!

Aktualizace Special Operation 2 je pro všechny hráče zdarma a bude vycházet 24. července na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Reklamy

2 komentáře: „Ghost Recon: Wildlands už brzy dostane druhý velký update“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s