Nový příběhový trailer a limitovaná edice konzole k Marvel’s Spider-Man

Comic Noc v San Diegu je v plném proudu, a vývojáři na něm mají skvělé příležitosti k odhalení mnoho novinek o nadcházejících hrách. To se samozřejmě týká i Insomniac Games, kteří pracují na nejnovější herní adaptaci Spider-Mana. 

V prvé řadě jsme se dočkali nového příběhového traileru, který nám samozřejmě nasťiňuje, o čem nejnovější Spider-Man bude a ukazuje další záporáky, ale i staré známe postavy. Například Mary-Jane nebo Normana Osbourna.

Již velmi dlouhou dobu jsme čekali na to, kdy vlastně uvidíme třetí a zároveň poslední bonusový outfit pro Petera Parkera, který lze získat předobjednáním hry. Čekání je u konce a vy se můžete podívat ve videu níže, jak bude ‚Spajdymu‘ slušet oblek Velocity. V nedávném tweetu PlayStation odhalil další díl novin Daily Bugle, kde Peter dokonce nosí úplně původní oblek. Měli bychom se tedy dočkat i staré dobré klasiky. 

Menším překvapením na závěr bylo odhalení nové limitované edice konzole PlayStation 4 Pro. Červená barva s bílým logem Spider-Mana konzoli opravdu sluší a my se nemůžeme dočkat, až si jí pořídíme. Co vy, půjdete do ní taky?

Reklamy

One thought on “Nový příběhový trailer a limitovaná edice konzole k Marvel’s Spider-Man”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s