Neúspěšnost hry The Culling 2 zapříčinila její stáhnutí z prodeje

Nejnovější počin studia Xaviant se po vydání vůbec nesetkal s dobrým přijetím a po pár dnech ho hráli maximálně dva hráči. Přál si konkurovat stále populárnímu Fortnite a PUBG, ovšem to se mu bohužel nepovedlo.

Hra je po technické stránce velmi nedoladěná a z grafického hlediska se nejedná o žádný trhák. Podle uživatelských recenzí je také mnohem horší, než první díl. Není tedy divu, že po pár dnech počet aktivních hráčů spadl pouze na dva jedince. Počet hráčů, kteří byli najednou ve hře se v jednu chvíli vyšplhal na číslo 249. Studio Xaviant z tohoto výsledku samozřejmě nemělo moc velkou radost a na Twitteru dva dny po vydání oznamovali, že musí probrat budoucnost celého studia.

Nejnovější zpráva ovšem potvrdila, že se studio nezavírá. Josh Van Veld ve videu níže přiznává, že jejich studio ví, že nevytvořili hru, kterou si fanoušci žádali. Z toho důvodu se rozhodli, že svůj počin stáhnou z online obchodů a hráčům, kteří si titul zakoupili vrátí peníze. Místo toho se budou soustředit na první díl, který bude brzy zveřejněn v Day 1 verzi na testovacích serverech. Tento počin chtějí znovu od základů vybudovat a rozhodli se, že dají fanouškům to, co si přejí. The Culling bude brzy free-to-play, do té doby je na Steamu za 4,99€.

 

Reklamy

One thought on “Neúspěšnost hry The Culling 2 zapříčinila její stáhnutí z prodeje”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s