Předběžný přístup do Fear the Wolves se odkládá, beta se prodlužuje

Fear the Wolves je další adaptací populárního režimu battle royal. Tento počin má na svědomí ukrajinské studio Vostok Games, které se skládá z bývalých členů studia GSC Game World, kteří například vytvořili skvělou sérii S.T.A.L.K.E.R.

Vostok Games měli v plánu vydat hru v předběžném přístupu už zítra, 18. července. Dočkali jsme se však nemilé zprávy, že early access se o pár týdnů odkládá. Toto rozhodnutí vzešlo z ohlasů hráčů, kteří vyzkoušeli hru v uzavřené beta verzi. Ta se naopak prodlužuje a zůstane do té doby, než studio oznámí nové datum vydání. Hra by se s dnešním dnem měla také dočkat velké aktualizace, která by měla opravit adresované chyby. Toto odložení vývojářům také pomůže vylepšit další aspekty hry.

Pokud jste zatím o tomto počinu neslyšeli tak vězte, je se jedná o další hru žánru battle royal, která spojuje její základní mechaniky s originálními prvky, jaké v jiných titulech tohoto žánru nenajdeme. Především hráč musí čelit nejen ostatním, ale také nehostinnému prostředí a jak už je z názvu patrné, vlkům. Fear the Wolves se odehrává v prostředí Černobylu, takže se potýkáte i s radiací a na rozdíl od ostatních battle royal titulů je zde zajímavě vyřešený konec hry.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s