Nový update Shadow of War kompletně ze hry odstranil loot boxy

middle earth

Na začátku dubna se začalo psát o velkých změnách, které studio Monolith chystá pro Middle-Earth: Shadow of War. Především se mluvilo o odstranění loot boxů, pojmenovaných War Chests, které si hráči mohli kupovat pomocí Zlata, jež se dalo získat za reálné peníze.

Loot boxy nebyly zas tak velkým průšvihem, jako například u Star Wars: Battlefront, ovšem nemůžeme říci, že by zde nehráli důležitou roli. Mohli jsme si pořídit bonusové skřety do své armády, kteří vám mohli výrazně usnadnit herní zážitek. Studio Monolith však nechtělo, aby byli hráči připraveni o skvělé příběhy a nechtěli podkopat srdce jejich hry. 

První vlna přišla už na začátku května, kdy již nadále nebylo možné kupovat Zlato za reálné peníze. Ačkoliv byly mikrotransakce odstraněny, obchod stále zůstal otevřený a hráči tak měli možnost si stále pořídit Válečné truhly.

S nejnovější aktualizací však byl kompletně odstraněn obchod ve hře. Ovšem nemusíte se bát, že byste o své skřety přišli. Ti se vám samozřejmě uloží a budete moci využít herní měnu k jejich trénování, vylepšování a přizpůsobení. Vylepšena byla také hratelnost Shadow Wars, kde byl snížen počet misí potřebný pro splnění na 100% a za dokončení nově dostanete speciální části brnění. Svou postavu nyní můžete mít až na úrovni 80 a odemknou se vám další schopnosti a nové skiny. Navíc svou postavu můžete vylepšovat rychleji díky větším XP odměnám za splnění misí Nemesis, poražení kapitánů a online soubojů.

Kromě toho také samozřejmě aktualizace opravuje mnoho chyb a vylepšuje vyváženost hry. Na kompletní výčet nového obsahu a oprav se můžete podívat zde.

2 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s