Hráči Rainbow Six Siege dostávají okamžitý ban za nadávky v chatu

rainbow six siege

Ubisoft před pár měsíci oznámil, že se chystá zabanovat hráče Rainbox Six Siege, kteří v chatu používají homofobní a rasistické nadávky. Nyní dostál svému slibu a začíná podnikat první kroky, kdy hráčům používajícím urážlivé výrazy dá okamžitě ban. Jak takové zablokování vypadá můžete vidět například ve videu v článku PC Gameru.

Délka zablokování samozřejmě záleží na závažnosti, podle uživatelů Redditu mohou hráči poprvé dostat ban na 30 minut, poté se už délka stupňuje na 2 hodiny. Po třetím upozornění bude váš účet prověřen a může být také zablokován už nadobro.

Pokud jste o těchto krocích Ubisoftu neslyšeli, tak vězte, že o nich dávali vědět na oficiálním blogu. V příspěvku slibovali několik změn, jako například zmírnění textového chatu a zvýšení jeho monitorování. Jejich tým prý pracuje na systému, jež na základě několika filtrů automaticky zcenzuruje text. Tento systém by poté měl nahradit slova vyhodnocená jako ofenzivní a napsat hráčům, že jejich vyjadřování není přijatelné. Budou sledovat i počet použití hanlivých výrazů, aby určití jedinci záměrně nekazili herní zážitek ostatním hráčům.

One thought on “Hráči Rainbow Six Siege dostávají okamžitý ban za nadávky v chatu”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s