Farming Simulator 19 přinese možnost postavit si vlastní farmu

farming sim 19

Další přírůstek do rodiny simulátorů farmaření by měl být oproti předchozím dílům výrazně odlišný. A teď nemluvíme jen o grafické stránce, ale i o hratelnosti. Vývojáři se rozpovídali o nových prvcích na FarmConu, který proběhl tento víkend a my se dozajista máme na co těšit.

Vůbec poprvé v celé sérii budeme mít možnost stavět vlastní farmy. To znamená, že si koupíme pozemek a na něm bude možné od základů vystavět celou farmu. Budovy bude dokonce možné vylepšit, aby pojmuli více materiálu nebo zvířat. Tento nový prvek se přenese i do multiplayeru, kde mohou být až čtyři farmy, každá s vlastní správou a bankovním účtem. V minulých dílech si hráči mohli také kupovat předpřipravené pole od ostatních farmářů z okolí. Tento prvek však bude změněn a hráči by prý měli mít ještě větší možnosti při vytváření pozemků. 

Farming Simulator 19 však bude plný dalších novinek. Bude obsahovat americké i evropské prostředí, ve kterých najdeme nové stroje a techniku stejně jako nové plodiny k pěstování. Naší farmu nám oživí domácí zvířata jako prasata, krávy, ovce, kuřata a vůbec poprvé i koně, které bude možné i osedlat a projet se po rozlehlých okolí.

Hra bude vycházet na PC, PlayStation 4 a Xbox One už letos na podzim. 

One thought on “Farming Simulator 19 přinese možnost postavit si vlastní farmu”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s