BioWare odpovídali na dotazy o Anthem: Bude battle royal?

anthem javelins

Anthem od studia BioWare bude dozajista jednou z nejočekávanějších her příštího roku. Od prvního velkého odhalení na letošní E3 mají fanoušci ohledně hry stále plno dotazů a vývojáři se snaží na Twitteru odpovídat na co nejvíce otázek. Díky tomu tak mámě opět více detailů o tomto nadcházejícím titulu.

Nyní jsme se například dozvěděli, že hráči budou mít možnost kompletně prozkoumat Fort Tarsis, což je jedna z několika opevněných lidských základen, kde se budeme se svou postavou pohybovat. Další zajímavou novinkou je fakt, že hráči s velmi odlišnými úrovněmi zkušeností mohou sdílet ten samý svět. To znamená, že hráč na úrovni 1 může sdílet svět se hráčem, který je na úrovni 30. Ovšem jak toto ovlivní hratelnost a obtížnost hry jsme se nedozvěděli, na to si prý musíme počkat.

Slovo přišlo také na jeden z javelinů, konkrétně Storm. Tento oblek se udrží ve vzduchu déle než všechny ostatní, nejspíše se bude moci neustále vznášet, a ačkoliv nemá jetpack, stejně se může přehřát. Pokud se ovšem u jakéhokoliv obleku přehřejí trysky, může se rychle zřítit k zemi. Javeliny si také budeme moci plně upravovat, tuto skutečnost už víme. Ale co jsme zatím nevěděli je, že si obleky můžeme přebarvit, jelikož bude k dispozici celé kolo/paleta barev. Samozřejmě budou k dispozici i jiné úpravy, ty si ale bude možné koupit za reálné peníze. 

Kromě javelinů si můžeme také vzhledově upravit svou postavu. Další detaily o tom, jakým způsobem jí bude možné upravovat bohužel neznáme. Ovšem vylepšování postavy tzv. za chodu určitě nepůjde. Rozvíjet schopnosti půjde pouze v základnách nebo ve striderech (mobilní základně).

A jelikož se jedná o velký otevřený a hlavně sdílený svět, padla i otázka, jestli bude Anthem obsahovat battle royal mód. Někteří vývojáři velkých tří áčkových her se tohoto trendu chytli, pro příklad Treyarch se svým Call of Duty: Black Ops IIII, ovšem BioWare neplují na vlně tohoto trendu a Anthem tak žádný battle royal obsahovat nebude. Sláva!

Anthem bude vycházet 22. února 2019 na platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One a už nyní je dostupná k předobjednání.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s