Battlefield V dostane open betu už v září

battlefield 5 logo

Není to mu tak dávno, co měla skupinka vybraných hráčů možnost otestovat Battlefield V v alfa verzi. Nyní vývojáři přímo na oficiálních stránkách zveřejnili dojmy fanoušků a kdy můžeme očekávat otevřenou beta verzi. 

Účelem uzavřeného alfa testování bylo samozřejmě vyzkoušet hratelnost a vyváženost hry v ostrém provozu, což například zahrnovalo i zátěžové testy serverů. Podle vývojářů šlo o úspěšný test a fanoušci jim zanechali mnoho pozitivních ohlasů. Níže naleznete shrnutí pár novinek, které můžeme v Battlefieldu čekat.

V novém díle už nenajdeme náhodné odchylky střel, takže každý výstřel dopadne tam, kam míříme. Munice zde bude vzácnější, tudíž musíme spoléhat na spoluhráče a zásobovací stanice, jinak prý výrazného úspěchu nedosáhneme. Pokud nám munice dojde je potřeba se zvednout z místa a jít nějakou hledat. A v neposlední řadě se zde dočká také drobného vylepšení prvek time to kill. 

Při zranění nestačí se jen tak někam na chvíli schovat. Zdraví je tu vzácnější a vy se musíte ošetřit pomocí lékárničky nebo vyhledat medika. V tomto díle vás nově mohou oživovat všechny třídy, ovšem pouze medik to zvládne rychle a obnoví vám celé zdraví.

Hráči si prý mohou všimnout také mnoha detailů. Například při přiblížení letadla k zemi se vám automaticky vysune podvozek. Novým prvkem zde bude možnost zachytit se za okraj, když přeskakujete různé jámy v prostředí. Můžete se také setkat s masivní explozí, kterou způsobují rakety V1, při plavaní ve vodě máte šanci vidět plavat kolem vás velrybu, můžete se naučit morseovku a díky tom tak interagovat ve hře mnohem lépe. 

Všichni fanoušci jsou ale určitě zvědaví, kdy je pro ně nachystaná otevřená beta. Ta by dle vývojářů měla být hned na začátku září.

Battlefield V bude vycházet 19. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s