Tvůrci Darksiders III představují Remnant: From the Ashes

remnant

Studio Gunfire Games, které připravuje další pokračování Darksiders, pracuje také na novém titulu Remnant: From the Ashes. Akční survival střílečka z pohledu třetí osoby nás zavede do zpustošeného světa sužovaného stromovými příšerami.

Remnant: From the Ashes nabídne kooperativní zážitek až pro čtyři hráče. Ti se snaží probojovat si cestu skrz dynamicky generované prostředí postapokalyptického světa, kde bojují proti příšerám nazvané The Root, které obsadily zemi. Čekají nás jak boje na dálku, tak na blízko, crafting zbraní a výstroje, možnost úprav a vylepšení vlastní postavy a schopnost rekrutovat určité charaktery.

Hra svým stylem hraní na první pohled připomíná určité tituly z tohoto žánru, například World War Z nebo Warframe, vývojáři ovšem zmínili, že se dočkáme ještě něčeho víc, než jen zběsilého zabíjení nepřátelských potvor. Měli bychom mít vlastní tábor, kde lze vytvářet nové vybavení a můžeme do něj nabírat další členy. Také budeme cestovat do jiných dimenzí, kde by měli být jiní nepřátelé a odlišný loot. Mimozemské potvory nejsou jediné, komu budeme ve hře čelit, po světě najdeme i lidské nepřátele. Jak to u těchto typů příběhů obecně bývá, ve zpustošeném světě jsou největšími nepřáteli právě lidé.

Jestli to tak bude i v Remnant: From the Ashes se musíme nechat překvapit. Hra bude vycházet až příští rok, ovšem návštěvníci německého Gamescomu nebo amerického PAX West budou mít možnost vyzkoušet si demo. 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s