State of Mind se představuje v příběhovém traileru

Zajímavý počin studia Daedalic Entertainment s názvem State of Mind dostal nový příběhový trailer a zároveň i datum vydání.

Pokud jste o hře zatím ještě neslyšeli, State of Mind je futuristický 3D thriller, ve kterém se ponoříme do hloubi transhumanismu. Příběh se bude odehrávat v blízké budoucnosti, konkrétně v Berlíně roku 2048, kdy je svět na pokraji. Sužuje ho nedostatek zdrojů, nemoci způsobené znečištěným vzduchem a vodou, rostoucí zločiny a válka. Vláda slibuje občanům léky prostřednictvím technologických pokroků. Lidé jsou ve veřejných sektorech nahrazováni drony a humanoidy, přičemž jsou všichni propojení a na každém kroku jsou tedy sledováni.

Hlavním protagonistou je zde Richard Nolan, žurnalista, který otevřeně kritizuje tento vývoj. Po explozi se Richard probouzí v nemocnici a zjišťuje, že jeho manželka a syn záhadně zmizeli. V tu chvíli si však uvědomí jednu věc: on a jeho rodina se ocitli ve středu soupeřících myšlenek týkajících se spásy lidstva mezi dystopickou realitou a digitální utopií. Nás tedy čeká příběh o celosvětovém spiknutí lidstva, který budeme prožívat až s pěti dalšími postavami.

Hra bude vycházet už 15. srpna na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s