Série Commandos se vrátí s remastery a zcela novým dílem

commandos

Už je to nějaký ten pátek, co vyšel poslední díl populární série Commandos. Fanoušci však mohou jásat, jelikož jsme se včera dozvěděli, že Kalypso Media, stojící například za sériemi Tropico a Dungeons, koupila všechna práva této slavné značky.

Kalypso chtějí oprášit dávnou slávu a přinést značku opět k životu. Pro nás to tedy znamená, že se zřejmě dočkáme zcela nového dílu a ty staré dostanou buď remaster, nebo rovnou remake. Nové díly by měly zamířit na současné platformy a ty starší budou těmto platformám přizpůsobeny. Předpokládáme tedy, že hry vyjdou na PlayStation 4, Xbox One, PC a možná i Switch.

Zakladatel a generální ředitel Kalypso Simon Hellwig k tomu řekl následující:

„Máme velkou úctu k tomu, co tým Pyro Studios vytvořil a čeho za jeho existenci dokázal dosáhnout. Vidíme to jako naší odpovědnost oživit a dále rozvíjet tyto milované hry pro fanoušky z celého světa. Samozřejmě to bude zahrnovat vývoj zcela nových her na všechny platformy, ale také přizpůsobení již existujících titulů současným technologiím a platformám. Jsme neuvěřitelně nadšeni těmito příležitostmi a v nejbližší budoucnosti začneme jednat s potenciálními vývojáři.“

Hry původně vyvíjelo španělské studio Pyro Studios, které dodnes existuje, ovšem pod názvem Pyro Mobile. Zakladatel studia Ignacio Pérez řekl, že již delší dobu hledali vhodného partnera, který bude pokračovat ve vývoji jejich her. Dle jeho slov má Kalypso velké zkušenosti s rebootováním známých značek a jsou rádi, že jejich IP je v dobrých rukou.

zdroj: PCGamesN

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s