Přehled skinů z 5. sezóny ve Fortnite + popis speciálních úkolů

Pátá sezóna Fortnite je v plném proudu a mnoho z vás už určitě má i Battle Pass. Pokud chcete získat co nejvíce odměn, musíte kromě denních a týdenních úkolů plnit ještě ty speciální. Ty jsou tentokrát nazvány Road Trip, Drift a Ragnarok. 

Road Trip Challenges vyžadují plnění všech úkolů v jednotlivých týdnech. Pro získání speciálního skinu, který ještě nebyl odhalen, je potřeba splnit všechny úkoly v jakýchkoliv sedmi týdnech páté sezóny.

Plnění Drift Challenges vám přinese speciální doplňky, které vidíte na obrázku a hlavně Rift Edge. Tu získáte po splnění 4 milníků, tedy za 100.000 zkušenostních bodů.

Zřejmě nejtěžší na získání bude krumpáč Permafrost z Ragnarok Challenges. Ten totiž získáte při nasbírání 250.000 XP. Samozřejmostí jsou opět různé doplňky při dosažení určitého obnosu zkušenostních bodů.

Všichni vlatníci Battle Passu mohou získat i sedm unikátních skinů, které si můžete prohlédnout níže. První (Drift) a poslední (Ragnarok) mají navíc šest stylů, které odemykáte získáváním XP. V galerii je vždy uveden první a poslední styl.

Kterou odměnu byste rádi získali vy? A jaký skin pro majitele Battle Passu se vám líbí nejvíce?

Zdroj: Fortniteintel.com

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s