Propojení Monster Hunter: World a Final Fantasy XIV má datum vydání

mhw x ff14

Propojení světů Monster Hunter: World a Final Fantasy XIV bylo snem mnoha hráčů. Toto přání se stalo skutečností a my jsme se na E3 v rámci konference Square Enix dočkali oznámení a první ukázky. Event tu bude už velmi brzy a Capcom zveřejnil k této události nový trailer. Zároveň jsme se dočkali data vydání, které připadá na 2. srpna.

Odvážní lovci musí čelit hrozbě, která přichází do Nového světa. Legendární Behemoth, Cactuar a další příšery se objeví ve světě Monster Hunter společně s válečníky z Final Fantasy. Soudě dle traileru bychom se měli dočkat nového vybavení pro svou postavu a kostýmů pro Palica. Detaily celého eventu ale zatím nejsou známé. Majitelé Final Fantasy XIV však nebudou ošizeni. Do světa Eorzea zamíří pro změnu příšery z Monster Huntera, jako například Ratholos a spolu s ním se ve hře objeví i chlupatí společníci Palico. Ti se však do Final Fantasy podívají později, přesné datum zatím neznáme. 

Nutno zmínit, že tento event bude dostupný pouze na konzolových verzích hry. PC verze, která vychází 9. srpna, nebude obsahovat tuto aktualizaci a ani žádné předchozí. Veškerý obsah přidaný do hry po vydání na PlayStation 4 a Xbox One bude na počítačích dostupný později v rámci bezplatné aktualizace.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s