První představení příběhu v Twin Mirror

Twin Mirror je dalším počinem francouzského studia Dontnod, od kterých známe skvělé hry jako Life is Strange a Vampyr. Odhalení jsme se dočkali před měsícem na E3, datum vydání je ještě daleko, ale už teď máme o hře nějaké pořádné informace. Hlava studia Oskar Guilbert v krátkém videu představil jejich nadcházející titul a my tak nyní máme o hře, která je nápadně podobná seriálu Twin Peaks a české herní sérii Black Mirror (Posel Smrti), alespoň nějakou představu.

Hlavním protagonistou je třicátník Sam, investigativní novinář, který se po roce vrací zpět do svého rodného městečka Basswood kvůli pohřbu. Hned po příjezdu bude čelit několika událostem, které nastartují celý příběh. Hra je především o jeho návratu zpět, o přijmutí jeho minulosti, a jeho osobnosti, která je popisována jako poněkud temná. Takže přeci jen podobu s Life is Strange studio nezapře.

Podle Guilbertových slov měli vývojáři nápad temnějšího a vyspělejšího světa již několik let. Emotivní cesta, na kterou nás vezmou je založená čistě na našem rozhodování, na způsobu, jakým reagujeme s okolním prostředím, postavami a jaké možnosti si vybíráme v dialozích. Budeme moci si vybudovat vlastní příběh a díky tomu prožít několik konců. Dle jeho slov zde také nenajdeme žádné špatné ani správné volby, všechno bude záležet na nás, jak my v danou chvíli budeme cítit, co je správné. Svým způsobem se tedy příběh bude odrážet v každém hráči podle jeho osobnosti.

Měl by nás čekat inovativní gameplay, který bude spjatý s vyprávěním. Oproti ostatním projektům bude mít ale Twin Mirror něco navíc a to je investigativní prvek. Ten by měl být jádrem celé hratelnosti. Ke konci Guilbert dodal, že v příběhu objevíme skrytou realitu, a po tomto odhalení budeme velmi zajímavým a překvapivým způsobem procházet celou hru.

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s