CD Projekt Red nejspíše pracuje na novém Zaklínači

geralt of rivia

Dočkáme se v budoucnu nového dobrodružství s Geraltem? Ne. Po dílu Divoký Hon je Geraltův příběh uzavřen, takže nás Zaklínač 4 nečeká. To ale neznamená, že studio CD Projekt Red nemá další díl v plánu, ba naopak.

CD Projekt Red už v minulosti zmínili, že Zaklínač 3 byl posledním Geraltovým příběhem a v další hře už ho neuvidíme. Studio však se světem Zaklínače ještě neskončilo a po úspěchu třetího dílu, kdy se ho prodalo přes 33 milionů kopií, mají chuť na další. Šéf studia Adam Kiciński v rozhovoru pro Bankier.pl naznačil, že se dočkáme něčeho nového a nemluvil o nové deskové RPG hře, která se také chystá.

Ve studiu momentálně pracují na Cyberpunk 2077 spolu s jedním dalším projektem. O jaký projekt se jedná však neprozradil. Dle jeho slov přijde čas, kdy budou moci říct víc. Ovšem naznačil více než jasně, že se Zaklínačem nehodlají končit, jelikož na této sérii chtějí postavit budoucí aktivity společnosti.

„První tři Zaklínači byli trilogií, takže jednoduše nemůžeme nazvat další díl Zaklínač 4. To samozřejmě neznamená, že opustíme tento svět, který jsme vytvářeli déle než deset let. Zaklínač je jednou ze dvou sérií, na kterých lze postavit budoucí aktivity společnosti. Dnes vám bohužel nemohu prozradit více.“

Zarytí fanoušci se tedy nového dílu v budoucnu dočkají. Ale určitě si netroufáme odhadovat, kdo by mohl v dalším pokračování figurovat. Co myslíte, uvidíme v hlavní roli Ciri, nebo někoho zcela nového? Dejte nám vědět v komentářích!

 

zdroj: VG24/7

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s