Ellie bude mít v The Last of Us Part II parťáka

tlou 2

Od ukázky dema The Last of Us Part II na letošní E3 konferenci Sony se internetem šíří různé spekulace, co všechno můžeme v pokračování očekávat. Dvě věci ale víme s naprostou jistotou.

Příběh druhého dílu bude velmi depresivní a hlavní protagonistkou bude tentokrát Ellie. Ale co se stalo s Joelem? Tuto otázku si klade dozajista každý fanoušek. Jestli Joela ve hře uvidíme prozatím nikdo neví, co ale víme je, že Ellie určitě nebude po světě vandrovat sama. Tuto informaci potvrdil sám viceprezident studia Naughty Dog Neil Druckmann. Ovšem kolem druhé postavy mlží, a my tak můžeme jen odhadovat, kdo to asi bude. 

„No, Ellie byla nehratelnou postavou předchozím díle, ale v tomto příběhu je hlavní protagonistkou, takže hráč ovládá Ellie. Umm, mohu bezpečně říct, že s vámi v tomto příběhu bude nějaká nehratelná postava, i když jí v tomto demu neukazujeme.“

My si teď můžeme klást opět více otázek, děkujeme pane Druckmanne! The Last of Us Part II zatím nemá stanovené datum vydání. Toho se dočkáme až tehdy, kdy se hra bude blížit k dokončení. Pokud jsem ovšem nedočkaví, můžete se níže podívat alespoň na demo prezentované na letošní E3.

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s