Unikly obrázky skinů z páté sezóny Fortnite

UPDATE 12.7. 10:30: Pod tímto odkazem si můžete přečíst veškeré novinky z oficiální zprávy Epicu. Dočkáme se pouštího biomu, řiditelného vozidla, trhlin, které nás zřejmě přenesou jinam na mapě a dalšího!


UPDATE 12.7. 8:30: Na Microsoft Storu v dashboardu Xboxu One se omylem objevil obrázek lákající na stažení hry Fortnite. Na něm vidíme tři nové skiny z nadcházející sezóny a vy si je můžete prohlédnout níže. Co na ně říkáte?

season 5 skins


UPDATE 11.7. 16:25: Poslední den čekání je tu. Už zítra v 10:00 se spustí pátá sezóna a my stále čekáme, co nám přinese. Dnešní teaser obrázek možná potvrdil to, o čem se spekuluje – dočkáme se střetu více světů nejspíše z různých historických období. Co konkrétně to bude znamenat zjistíme až zítra dopoledne, tak snad půjde o pořádnou bombu.

fortnite world collide


UPDATE 10.7. 16:10: Další den čekání je za námi a Epic nám zase zamotává hlavy. Na svém Twitteru totiž zveřejnili nový obrázek. Na něm tentokrát vidíme sekeru, která jakoby přilétla od Kratose z God of War. Čím dál více se tedy přikláníme k teorii, že téma páté sezóny nebude pouze jedno. Vzhledem k těmto obrázkům, Durrr Burgeru v Americe a lamám objevujícím se po celém světě (obrázky níže) se dá očekávat, že nás od čtvrtka čeká ve Fortnite cestování časem i prostorem. Co vy na to?

 


Epic Games před malou chvílí zveřejnili teaser obrázek lákající na start páté sezóny jejich megahitu Fortnite. Dočkáme se už 12. července ve 4:00 ET (Eastern Time), tedy v 10:00 našeho času! Zatím kromě této informace vývojáři zveřejnili pouze obrázek, který můžete vidět níže.

Jakmile se dozvíme další novinky, budeme tento článek samozřejmě aktualizovat. Vy nám mezitím můžete do komentářů napsat, jaké si myslíte, že bude téma páté sezóny. My si totiž netroufneme ani hádat.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s