The Division 2 půjde kompletně odehrát i sólo

the division 2

Pokračování akčního The Division je naplánováno až na březen příštího roku, už teď však známe hodně podrobností a můžeme si o hře udělat zhruba nějaký obrázek. Jednou z informací kterou máme a víme jistě je, že průchod celou hrou bude možný ve více hráčích, dokonce až v kooperaci osmi lidí. Nikde však nepadlo slovo o tom, jak to bude v The Division 2 se sólo hraním.

To však napravil herní ředitel Mathias Karlson, který v rozhovoru pro server AusGamers prozradil, že celou hru bude možné odehrát pouze v jednom hráči. Což je určitě skvělá zpráva pro vlky samotáře.

„Můžete hrát celou příběhovou kampaň a endgame obsah sami… Ten samý obsah však můžete hrát ve dvou, třech či čtyřech lidech v kooperaci. Nebo v kooperaci osmi lidí, dvou plných skupin v raidech, pokud se rozhodnete pro větší výzvy, které do hry přidáváme. Je pro nás velmi důležitá možnost volby.“

Karlson také zmínil, že zde nebude chybět ani přepracovaný multiplayer v podobě Dark Zone, a vylepšený PvP systém.

Tom Clancy’s The Division 2 bude vycházet 19. března 2019 na platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud se ovšem nemůžete dočkat, přes oficiální stránky hry se už nyní můžete zaregistrovat do uzavřené bety.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s