Battle Royal mód nejspíš připluje do Sea of Thieves

sea of thieves

Žánr battle royal je stále v kurzu a mnoho vývojářů velkých tří áčkových titulů se nese na vlně trendu a tento populární mód přidává do svých her. Pro příklad můžeme uvést Battlefield V nebo Call of Duty: Black Ops 4. A možná se ho dočká i pirátské dobrodružství Sea of Thieves. Vývojáře z Rare vyzpovídal server Gameinformer, kdy se dotazoval na budoucnost hry, a jestli se také dočká oblíbeného battle royal.

Prvé řadě se především můžeme těšit na rozšíření Cursed Sails, které do hry přidá lodě kostlivců a duchů spolu s časově limitovanou kampaní, která je představí. Toto bezplatné DLC bude vycházet už tento měsíc, přesné datum ale bohužel neznáme. Vývojáři byli také dotázáni, jestli do Sea of Thieves plánují implementovat battle royal mód. Ředitel designu hry Mark Chapman zmínil, že chápou trend battle royal her, ale myslí si, že budou mít příležitost vytvořit ho trochu jinak. Podle něj je zajímavé, kam až se dá zajít v PvP režimu, ale do jejich hry ho chtějí vytvořit trochu jinak a dát mu tak zajímavý a překvapivý vzhled.

A čeká nás toho mnohem více. Na letošní E3 bylo představeno nejen rozšíření Cursed Sails, ale také Forsaken Shores, které do hry připluje v září. Po něm vyjdou ještě tři další rozšíření, které zatím nemají stanovené datum vydání, ovšem měli bychom se jich dočkat ještě do konce tohoto roku.

 

zdroj: AusGamers, Game Informer

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s