Nedělní souhrn – týden #27

Je tu opět neděle a s ní naše pravidelná rubrika Nedělní souhrn. Co všechno se událo v herním světě od 2. do 8. července?

Hned na začátku týdne obohatil Mario + Rabbids Donkey Kong svým novým dobrodružstvím, šéf Bethesdy Todd Howard se rozpovídal na konferenci Gamelab o jejich budoucích plánech s Nintendo Switch a dostali jsme první informace o Fallout 5. A fanoušci hardcore RPG Bloodborne se nejspíš mohou těšit na pokračování, jelikož se Bloodborne 2 objevil v nabídce italského Amazonu.

V úterý dostal Fortnite stavěcí režim Playground a první informace o 5. sezóně. Dozvěděli jsme se také kdo bude hlavní tváří letošního NBA 2K19, Bandai Namco vydá kolekci svých nejúspěšnějších arkádových her a R.B.I. Baseball 18 se připomněl gameplay trailerem k příležitosti vydání na Nintendo Switch. Studio Remedy vydalo první vývojářský deníček ke Control, který představil příběh a hlavní hrdinku, a dočkali jsme se oznámení titulu This is the Police 2, který bude vycházet už za měsíc.

Středa patřila velkým titulům. Potěšilo nás, že remaster Shenmue I & II má konečně datum vydání, své datum vydání také dostal Dakar 18, který bude vycházet v září, a byly oznámeny HW nároky pro battle royale hru Fear the Wolves. Hra Vampyr dostala velký update opravující mnoho chyb a v neposlední řadě byl zveřejněn úvodní soundtrack k Assassin’s Creed Odyssey.

Čtvrtek začal novinkou ze světa Fortnite, kde se Red Knight vrátil do Item Shopu, shrnuli jsme si také 10. týden 4. sezóny a zjistili, kde najdeme skrytou Battle Star, díky úspěšnosti článků spojených s touto battle royal hrou jsme založili samostatnou rubriku Fortnite. Tyto příspěvky také naleznete na nové Facebookové skupině Fortnite Newgame.cz. Dozvěděli jsme se také, že Dead Island je zpět a dostal mobilní spin-off, Far Cry 5 konečně dostal foto mód a v Two Point Hospital se rozrostl počet nemocí. Současná generace konzolí je velmi úspěšná, což dokazují prodejní čísla, především se v prodejích skvěle daří PlayStationu 4.

Pátek začal nemilou novinkou o přátelském sousedovi Spider-Manovi, který poběží pouze ve 30 fps. Ovšem zlepšil nám náladu Microsoft, jelikož Xbox One dostal velký update a s ním funkci FastStart. Warhorse vydalo první rozšíření pro Kingdom Come, objevili se spekulace o páté sezóně Fortnite, kdy se na mapě objevila kotva, a vývojáři ze Sumo Digital nás ujistili, že stále pracují na Dead Island 2. Tečkou na závěr bylo dvacet minut záběrů z dema Anthem.

V sobotu nás překvapilo demo remasteru Yakuza Kiwami 2, zjistili jsme, že Nintendu Switch se podle posledních statistik daří velmi dobře a byl také nečekaně oznámen remaster Asterix & Obelix XXL 2. Vývojáři z Funcomu měli důvod k oslavám, jelikož jejich počin Conan Exiles je jejich nejrychleji prodávanou hrou a dostali jsme i  informace o jeho nadcházejícím DLC.

Dnes jsme vás informovali o tom, že nabídka Nintendo Switch her se rozroste o Warframe, a k Darksiders III uniklo datum vydání.

To by bylo za celý týden vše! V tom příštím ze zcela jistě dočkáme mnoha zajímavých novinek, takže zůstaňte s námi, aby vám nic neuniklo!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s