Asterix a Obelix XXL 2 dostane remaster

asterix a obelix 3

Už v letošním roce se můžeme těšit na remasterované dobrodružství dvou šílených Galů, které k nám připluje na konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Francouzské studio Microids také zároveň oznámilo pokračování, tedy Asterix & Obelix XXL 3.

Asterix & Obelix XXL 2 původně vycházel v roce 2005 na PlayStation 2 a PC. Dva známí Galové se vydali do nového zábavního parku Julia Caesara a v něm musí řešit nejrůznější výzvy. Hra bude vycházet 29. listopadu a to rovnou ve dvou edicích. Limitovaná edice bude obsahovat základní hru a tři malé figurky, Asterixe, Obelixe a jeho pejska Idefixe. Sběratelská edice obsahuje kromě základní hry patnácticentimetrovou figurku Asterixe, další obsah prý bude odhalen brzy.

Na další pokračování se můžeme těšit už příští rok. Čeká nás úplně nové dobrodružství, které zůstává věrné komiksové a filmové předloze. Budeme moci hrát za oba hrdiny, sami nebo s kamarádem,  a stejně jako v předchozím díle budeme řešit různé hádanky, prozkoumávat okolí a samozřejmě bojovat proti nezastavitelným Římanům.

zdroj: Gematsu

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s