Vychází první DLC pro Kingdom Come: Deliverance

kingdom come from the ashes

Není tomu tak dávno, co jsme vás informovali o prvním placeném DLC From the Ashes. To již oficiálně vyšlo, a vy si tak svou hru můžete obohatit o stavitelský přídavek, opět s Jindřichem v hlavní roli. A proč právě stavitelský?

Ve From the Ashes se totiž Jindřich stane rychtářem a bude mít za úkol znovu vybudovat Přibyslavice, které byly zničené během válečného konfliktu. Dostal však nelehký úkol a ve své nové roli se musí rozhodnout, kdy bude například vhodný čas na postavení určité budovy, aby vám zajišťovala stálý příjem. Každá budova bude jedinečná a zpřístupní vám jiná vylepšení, ovšem každá je jinak náročná na postavení. Kromě stavění máte samozřejmě na starost správu financí, budete se rozhodovat koho do vesnice pozvat a také musíte dohlížet na udržování pořádku a urovnávání sousedských sporů. Samozřejmě budete mít prostor i pro zábavu. Můžete si vzít zcela nové koně z postavených stájí, zahrát si kostky nebo vyzkoušet své bojové schopnosti v místní aréně. Pokud se vám ale nebude dařit a vesnice nebude vzkvétat, můžete velmi rychle o svůj titul a celou vaší dosavadní snahu přijít.

Na oficiální představení tohoto DLC se můžete podívat ve videu níže. From the Ashes lze zakoupit na Microsoft Store, PlayStation Store nebo v případě PC verze na Steamu.

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s