Dvacet minut záběrů z dema Anthem

EA nám na E3 po dlouhém čekání ukázalo první záběry z očekávaného titulu Anthem. Celé demo si však nechali pro pár jedinců, kteří měli možnost ho vidět za zavřenými dveřmi. Ovšem o necelý měsíc později se dostalo i na ostatní, a vy si můžete vychutnat dvacet minut záběrů ve videu níže.

anthem jenn

Celou demoverzí provází hlavní producent Ben Irving. Ve videu můžeme vidět první misi Scars and Villainy, kde postava Jenn (předpokládáme, že jde o hlavní charakter) oblékne Colossuse, javelin soustředěný na těžkou palebnou sílu, a společně se dvěma parťáky se vydá na misi, jejímž cílem je zlikvidovat nepřátelské hnízdo Scarů. S nimi se budeme setkávat v průběhu celé hry, jelikož jsou v neustálém konfliktu s Freelancery. Můžeme tak vidět různé souboje, typy zbraní a nepřátel, způsoby, jakými se můžeme pohybovat po světě nebo jak vypadá souhra čtyř hráčů při dobývání pevnosti. 

Anthem se bude odehrávat ve světě, který opustili jeho bohové a zanechali ho nedodělaný s nástroji, které používali. Ještě před tím však stihli zasít Anthem, zdroj stvoření. Díky jejich nedokončené práci ale vznikají kataklyzmy, a ti, kteří se snaží ovládnout sílu bohů, nedopadají dobře. Lidstvo tak bojuje o přežití v divokém prostředí plném různých hrozeb. Kvůli těmto hrozbám předci vytvořili mocné obleky javelin, které se předávají z generace na generaci a propůjčují všem nadlidské schopnosti. Osud lidstva tak má v rukou malá skupina pilotů známá jako Freelancers. 

Svět hry i okolnosti hlavního příběhu působí více než zajímavě a my se na Anthem začínáme těšit čím dál více. A co vy?

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s