Bethesda se obává Falloutu 76 a náročnosti online-only her

fallout 76

Šéf Bethesda Game Studios Todd Howard na akci Gamelab probíral budoucí plány, které mají s Fallout 76. Dokonce se nebál přiznat, že mají z nadcházejícího multiplayerového počinu trochu obavy. Kdo by to po úspěchu The Elder Scrolls Online řekl, že?

Nový přírůstek do rodiny Fallout bude čistě onlinový, z čehož má Bethesda samozřejmě menší obavy. Jedná se zatím o úplně něco jiného, než jsou ve studiu zvyklí vytvářet a obavy jsou proto na místě. Howard tuto skutečnost prozradil nejen na E3, ale také na Gamelab, kde zároveň prozradil, jaké mají plány po vydání Fallout 76. Jak je v dnešní době trendem, i Fallout se dočká spousty nového obsahu po jeho listopadovém vydání. A pokud vše půjde hladce a podle plánu, budeme se moci těšit na mnoho dalších přídavků. Ovšem studio se obává, jak toto všechno zvládne, jelikož i jiná studia mají se svými online hrami problémy. Jsou to však zkušení profesionálové a my už za pár měsíců uvidíme, jak se jim vše povedlo.

Fallout 76 nám byl představen na letošní E3 a bude vycházet už 14. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ovšem pokud se nemůžete dočkat, Bethesda chystá beta verzi, do které se můžete přihlásit už nyní.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s