Nové přírůstky ve zpětné kompatibilitě Xboxu One

Sbírka zpětně kompatibilních her s Xbox One se každý měsíc rozroste alespoň o dva další tituly. Výjimkou není ani červenec, kdy si na této konzoli můžeme zahrát Assassin’s Creed: Liberation HD a Ghost Recon: Advanced Warfighter, obojí od studia Ubisoft.

Assassin’s Creed: Liberation vyšlo v roce 2012 jako exkluzivní titul pro PlayStation Vita. Po necelém roce a půl později se hra dostala také na PC, Xbox 360 a PlayStation 3 v HD edici. Menší spin-off k Assassin’s Creed 3 byl první asasínskou hrou s ženskou hrdinkou v hlavní roli a odehrává se ve stejné časové periodě jako právě zmiňovaný třetí díl. Liberation byl také posledním dílem z této série, který chyběl ve zpětné kompatibilitě. Nyní si na Xbox One můžete konečně zahrát kompletní Assassin’s Creed ságu.

Druhým přírůstkem je Ghost Recon: Advanced Warfighter, který vycházel v roce 2006 na původní Xbox, Xbox 360, PlayStation 2 a PC. V té době šlo o jednu z nejlépe vypadajících her vůbec a Ubisoft už tenkrát dokazoval své kvality. V recenzích obdržel velmi kladné hodnocení a díky tomu dostal o rok později pokračování.

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s