Fortnite dostal stavěcí režim a má datum začátku 5. sezóny – update

UPDATE 3.7. 7:00 – Playground je zpět! Po jeho stažení a následným opravám technických potíží Epic Games konečně tento režim opět zpřístupnili. Po jeho prvním spuštění nezvládaly servery nápor hráčů, protože jich v jedné hře nebylo sto, ale maximálně čtyři a na servery se tak valilo neuvěřitelné množství požadavků na založení nové hry. Nakonec to trvalo o trochu déle, než jsme čekali, ale nyní máme zprávy, že je Playground spuštěný. Zde je vyjádření Epicu:

Dokončili jsme testovací proces pro zlepšení matchmakingu a nasazujeme do provozu servery, které přinesou Playground zpět. Možná jste si všimli, že v některých regionech nebo platformách se tento režim objevil dříve. To nám umožňuje kontrolovat start a postupným spuštěním nedojde k přetížení serverů. Může to trvat nějakou dobu. Ale už vymýšlejte, co postavíte, náš cíl je zpřístupnit Playground všem do dnešní noci. Během toho budeme samozřejmě monitorovat celkovou stabilitu. Brzy se ozveme s dalšími informacemi.

Pokud tedy v nabídce módů Playground nevidíte, nezoufejte. Jak je uvedeno výše, všichni hráči by se ho měli dočkat během dneška. A pokud už stavíte, pochlubte se s vašim výtvorem na naší facebookové skupině, kde právě probíhá první díl rubriky Screen týdne. Třeba se právě vy dostanete do výběru těch nejlepších!


 

 

Epic Games konečně odhalilo přesné datum spuštění páté sezóny. Dočkáme se už 12. července přesně v 9:00 našeho času. Zatím neznáme téma této sezóny ani žádné novinky, které nás čekají. Rozhodně se však máme na co těšit! Při té příležitosti je oznámen double XP víkend v termínu 29. 6. – 2. 7. Během něho budete získávat dvojnásobek zkušenostních bodů, takže majitelé Battle Passu mají ještě možnost dosáhnout 80. levelu pro získání speciálního skinu před skončením čtvrté sezóny.

Navíc dnes vyšel nový update, který je opět nabitý skvělým obsahem. Hlavní novinkou je režim Playground LTM. Jedná se o sandboxový režim, který obsahuje mnoho materiálu a spoustu času si projít a naučit se mapu. Především má ale pomoci nováčkům se stavěním. V tomto režimu si můžete nacvičit různé techniky i úplné základy, abyste pak ve hře mohli konkurovat těm nejlepším. Pustit se do Playground můžete až ve čtyřech hráčích, případně úplně sami. Zajímavé je zjištění, že je v tomto módu zapnut friendly fire. Nepřátele sice nepotkáte, ale zabít vás mohou vaši spoluhráči. Nemějte však strach, po smrti přichází ihned respawn. Maximální doba, kterou můžete v jedné hře strávit, je jedna hodina. 

Vzhledem k obrovskému množství materiálu může tento režim sloužit i těm, kteří chtějí vyzkoušet stavění obrovských budov či čehokoliv jiného.

Myslíme si, že jde o skvělý krok, jak pomoci začátečníkům. Co na to říkáte vy? A jaký je váš tip na pátou sezónu? Budou piráti??

Zdroj: VG247
Reklamy

3 komentáře: „Fortnite dostal stavěcí režim a má datum začátku 5. sezóny – update“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s