Trhlin je ve Fortnite více a rostou – obrázky + nové info o Playground

Pokud sledujete dění kolem Fortnitu pravidelně, jistě více, že o víkendu konečně odstartovala tajemná raketa přímo během hraní a všichni, kdo byli v té době ve hře, mohli této akci přihlížet. Ta poté způsobila trhlinu v časoprostoru, jak můžete vidět na naších screenshotech

Pozorní hráči si ale všimli , že trhlina na obloze se postupem času zvětšuje a navíc není jediná. Objevili se totiž další a také mají čím dál větší velikost. 

Druhá trhlina se nachází poblíž Lonely Lodge a ačkoliv nejprve působila spíše jako optická iluze či něco neurčitého, v poslední době začíná čím dál více připomínat tu na obloze. Možná je načase se Lonely Lodge vyhýbat! Třetí anomálie se objevila v motelu a začíná pomalu ale jistě požírat jeho reklamní uvítací billboard.

Naplní se tedy teorie o tom, že na konci čtvrté sezóny bude celá mapa vcucnuta těmito trhlinami a my se podíváme někam úplně jinam? 

Ohledně očekávaného herního režimu Playground, ve kterém budete na celé mapě pouze vy a maximálně tři kamarádi a budete si moci zkoušet především stavění jsme se konečně dočkali dalšího vyjádření od Epicu:

Stále nám zbývá několik cílů, kterých musíme dosáhnout, než spustíme Playground LTM. Výsledky dosavadních testů jsou však velmi pozitivní. Celý tým pracuje velmi tvrdě a my vás budeme informovat, jakmile budeme mít nějaké novinky.

Mezi těmi hlavními cíli je prý především vyřešit problém se servery a změna matchmakingu, který je pro tento mód specifický. Tak snad se už dočkáme brzy!

Zdroj obr.: Reddit, Fortniteintel

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s