Nákupy v Ultimate Teamu se dočkají ve Fifa 19 velkých změn

FIFA-19-1024x576

Pokud jste fanoušky série Fifa, určitě jste někdy slyšeli o režimu Ultimate Team. V něm sbíráte jednotlivé hráče, kteří pak mohou být součástí vašeho týmu. A kromě herní měny, vydělané samotným hraním či obchodováním, můžete platit i reálnými penězi. Za ty poté kupujete balíčky a doufáte, že v nich najdete svého oblíbeného hráče… nebo alespoň nějakého, kterého draze prodáte a toho oblíbeného si koupíte. Sami si dokážete představit, že šance na zisk opravdu hvězdného hráče je mizivá a procentuální šanci budeme v nové Fifě znát přesně.

Ve Fifa 19 totiž u každého balíčku uvidíme, jaká je pravděpodobnost na zisk toho, co chceme. Zatím nevíme, zda si budeme moct vyčíslit šanci na zisk konkrétního hráče, nebo pouze na nějaký specifický druh (například „rare hráč s hodnocením 90+“). Ať už to bude jakkoliv, určitě se jedná o vstřícný krok EA, která se snaží, aby nebyli tyto balíčky brány jako gambling. Na druhou stranu je možné, že to některé hráče od nákupu balíků odradí, když uvidí, že mají šanci například 0,08 %.

Samozřejmě se musí v Electronic Arts snažit, aby hráče neodradili, protože právě Ultimate Team jim vynáší obrovské množství peněz každý rok. A letošek zcela jistě nebude výjimkou. A co vy, nakupujete balíčky do UT? Vystačíte si s herní měnou, nebo do hry investujete peníze?

One thought on “Nákupy v Ultimate Teamu se dočkají ve Fifa 19 velkých změn”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s