Playground ve Fortnite stále nefunguje

fortnite playground

Epic Games mají v posledních hodinách plné ruce práce. Nedávno představený mód Playground, o kterém jsme již psali dříve, nefunguje tak, jak má. Lépe řečeno nefunguje vůbec. Vývojáři jej ze hry odebrali a pracují na nápravě. Původně měl být zpřístupněn už během včerejšího dne (28.6.), to se ale nepovedlo a my stále čekáme. Nejnovější zprávy z Twitteru a Redditu hovoří o tom, že v Epic Games usilovně pracují na nápravě, ale zároveň chtějí, aby po přidání PlayGround vše fungovalo bez problémů. Raději tak spuštění nového módu lehce pozdrží, ale dají si záležet na jeho kvalitě. Snad se tedy vyřeší odstranit technické potíže co nejdříve a my se budeme moci pustit do tohoto tréninkového módu, abychom zlepšili své stavěcí schopnosti.

Dobrou zprávou je alespoň vydání opravného patche pro PC verzi, která byla nějakou dobu téměř nehratelná. Hra si po updatu 4.5 brala obrovské množství RAM paměti a hráči tak museli čelit velkým propadům fps, které se často drželi pouze kolem 15.

Prozatím si tak můžeme užívat nových výzev v rámci 9. týdne čtvrté sezóny. Jeho obsah vám přineseme brzy v samostatném článku.

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s