Overwatch brzy dostane nového chlupatého hrdinu

Blizzard už nějakou dobu lákal fanoušky Overwatch na představení nového hrdiny. Ovšem nejedná se o hrdinu, jakého byste normálně čekali. Winston už nebude jediným zvířecím hrdinou, protože hra brzy přivítá křečka Hammonda. Ano, čtete správně, křečka.

Pod krycím jménem Wrecking Ball se zařadí mezi Reinhardta, D.vu nebo Zaryu do třídy Tank. Bude se tedy jednat o podpůrného hrdinu, jehož robot disponuje čtyřmi samopaly, umí se proměnit v železnou křeččí kouli smrti a jeho adaptivní štít generuje více zdraví na základě počtu nepřátel v okolí. Aby toho nebylo málo, dokáže vystřelovat hák, pomocí kterého se dokáže zhoupnout přes velké díry v terénu nebo po roztočení porážet nepřátele v okolí. Další schopnost umožní Hammondovi útok ze vzduchu, kdy praští železnou koulí do země a srazí všechny nepřátele kolem sebe. A v neposlední řadě dokáže  vytvořit pole kontaktních min, které můžou slabším nepřátelům pěkně zavařit.

Zatím bohužel nevíme, kdy přesně se hrdina do hry dostane. Ovšem pokud se vám nechce čekat, můžete si ho vyzkoušet v rámci otevřeného testování.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s