Do Fortnite brzy přibude nová kampaň

fortnite canny valley

Kooperativní mód Save the World ve Fortnite nedostává takové pozornosti jako mód battle royale, vývojáři však pro něj slibují velké změny. Mluvíme především o nové kampani Canny Valley, která by do hry měla přibýt krátce po updatu v5.0.

První akt ve hře se objeví spolu s novým biomem a zavede nás do vyprahlých částí mapy, kde bude mnoho nových a unikátních míst k prozkoumání. Příběh by měl zodpovědět několik otázek, především jestli byl doktor Vinderman padouch nebo hrdina a co se s ním stalo. Kampaň by také měla vysvětlit význam bouře a odkud se vlastně vzala. Kromě toho potkáme i známe postavy jako jsou Lars, Dennis a Peny spolu s ostatními oblíbenými postavami, ikonickými lokacemi a známými nepřáteli.

Fanoušci Save the World módu si zároveň velmi žádali větší variabilitu ve výběru misí nebo typu nepřátel. Na tom prý Epic pracují, každopádně v nadcházejících měsících mají v plánu vydat dva zcela nové typy nepřátel. V nejbližší době se dočkáme vylepšené verze Shieldera, kterého bude následovat nový kamarád Zapper.

Celý seznam změn si můžete přečíst na oficiální stránce Epic Games.

 

zdroj: PCGamer

 

Reklamy

One thought on “Do Fortnite brzy přibude nová kampaň”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s