Red Dead Redemption 2 zřejmě zamíří i na PC

Jedna z nejočekávanějších her roku 2018 se nejspíše dostane i na počítače. Red Dead Redemption 2 má prozatím stanovené vydání na dvě platformy, PlayStation 4 a Xbox One. V Rockstaru se počítačové verzi nebránili, navíc nikde nezmínili, že na tuto platformu hra nikdy nevyjde. Podle partnerské společnosti Take-Two je pro ně prý dokonce velmi důležitá. A dnes unikly informace, že by se skutečně na PC hra měla podívat.07

Vývojář, který momentálně pracuje na RDR 2, se na svém LinkedIn profilu podělil o zajímavou informaci. V popisku uvedl, že nadcházející díl westernové akce Red Dead Redemption zamíří na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Už v minulosti přitom pracoval na dvou velkých titulech, Grand Theft Auto V a L. A. Noire, které se taky dostaly na počítače.

Na oficiální oznámení si ale budeme muset počkat. Hra má stanovené datum vydání na 26. října 2018 a vyjde zatím na PlayStation 4 a Xbox One. Pokud však Rockstar půjdou ve šlépějích GTA V, počítačové verze se nejspíše dočkáme pár měsíců po vydání.

zdroj: SegmentNext

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s