Fortnite čekají obrovské změny

fortnite uvodni

Epic slibuje velké změny u svého hitu Fortnite. Dočkáme se velké úpravy a vybalancování zbraní i materiálů a stavění celkově. Cílem má být, aby právě stavění už nebylo tak výrazným prvkem hry. „Ne všechny hry či souboje by měli končit stavěním. Je důležité podporovat různé způsoby a strategie v konečných fázích hry.“ je uvedeno na blogu Epicu. Dále se dozvíme, že brokovnice, rakety a velké budovy jsou nyní dominantním herním stylem a ostatní strategie momentálně nefungují.

Už příchodem naváděných raket, jetpacků a dalších změn se snažili bojovat proti „stavěcí strategii“ na konci každé hry, ale zatím neúspěšně. Zřejmě i proto se tedy pouští do takto razantního kroku a změny.

Samozřejmě bude zajímavé sledovat, co na takto velké změny řekne obrovská fanouškovská základna. V ní je určitě mnoho hráčů, které právě výše zmíněná taktika baví a je právě tím důvodem, proč hru hrají. Přeci jen je to především stavění, které Fortnite odlišuje od ostatních battle royal her. Epic se bude snažit vymyslet a implementovat změny už během několika následujících týdnů, takže se v příštích updatech rozhodně máme na co těšit.

Určitě se nemusíme bát, že by stavění ze hry úplně vymizelo, ale Epic se bude snažit, aby se dalo vyhrát i jinou strategií. Že bychom tedy na stavění nově potřebovali mnohem více materiálu? Možná..

Další novinka se týká PlayStation verze hry – ta bude totiž k dostání i v bundlu právě s konzolí PlayStation 4 a bude kromě PVE módu obsahovat i 500 V-bucks a speciální skin.

fortnite bundle ps4

 

Zdroj: Epicgames.com

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

4 replies

  1. Fortnite se snaží být benevolentní k novým hráčům, kteří neumí stavět (postupným snižováním dropů materiálů z beden a lam,..) a míří k tomu, aby Fortnite nebyla skill-based hra, ale aby byla noob friendly. Otřesný.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s