Serious Sam 4 bude obsahovat tisíce nepřátel

serious sam 4

Vývojáři ze studia Croteam si dali s novým dílem Serious Sam pěkně načas. Fanoušci si žádali nový díl 7 let a po tak dlouhé době se jim přání konečně splní. Serious Sam 4 byl představen dva měsíce nazpět a vrátí se ve velkém stylu.

Stále se bude jednat o šílenou střílečku s old-school gameplayem, tentokrát ale ve větším měřítku a s více nepřáteli. Těch je prý na celé mapě kolem 100.000 a všechny můžete zabít, nejsou tam jen pro okrasu.  Jak je jejich zvykem, začnou vám nabíhat pod hlaveň pistole jen co nějakou uchopíte do rukou. Lidé z Croteam mají asi rádi Farming simulátor, v hratelné ukázce totiž můžete kosit nepřátele i kombajnem. Zabíjet je lze tedy různými způsoby, opět se ale nejvíce osvědčí běh pozadu a střílení hlava nehlava.

Díky těmto číslům nepřátel bude hratelná plocha výrazně větší. Najdeme zde otevřenou mapu o rozloze 128×128 km a každý kout prý bude možné navštívit. Alespoň dle slov Daniela Lucice. Stále se však bude jednat o lineární hru a skutečná hratelná plocha by měla mít rozlohu čtyř kilometrů. Proč tedy vybudovali mapu tak nesmyslně velkou, když se budou hráči pohybovat pouze na jejím zlomku? 

Serious Sam 4: Planet Badass bude vycházet na PC, PlayStation 4 a Xbox One, datum vydání zatím není upřesněné.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s