NHL 19 představeno – bude Frosbite a PC verze?

V noci bylo během udílení cen nejlepším hráčům NHL představeno pokračování stejnojmenné hry – NHL 19. Dočkáme se nových módů i prvků hratelnosti, na obalu se objeví oblíbený P. K. Subban, ale stejně převládá zklamání – nedočkali jsme se Frosbite enginu. To, na co všichni hráči už několik let čekají, se bohužel nevyplnilo a hra tak nedostane tolik potřebné vylepšení. Nicméně i tak se objeví několik zajímavých novinek. Níže si můžete pustit trailer a oficiální zprávu k představení hry.

EA SPORTS NHL 19 vyjde pro hokejové fandy po celém světě 14. září 2018 na Xbox One a PlayStation 4. Předobjednávkou NHL 19 Deluxe Edition nebo NHL 19 Super Deluxe Edition si odemknete plnou hru s třídenním předstihem již 11. září 2018. Buďte mezi prvními, kteří se vydají na cestu z místního zamrzlého rybníku až mezi profesionály!

EA SPORTS NHL 19 nabídne zásluhou mnoha úžasných novinek ten dosud nejautentičtější hokejový zážitek. Zahrajte si na venkovních kluzištích a v rámci nových i staronových režimů se vydejte na cestu z místního zamrzlého rybníka až mezi profesionály. Změřte své síly proti více než dvěma stovkám největších hokejových legend, které kdy vkročily na led, v čele s Waynem Gretzkym. Zásluhou nové špičkové herní technologie si vychutnejte výbušné bruslení s ještě větší akcelerací, rychlostí a vylepšenými reakcemi ovládání.

Vyjádřete svůj styl
Díky milionům různých kombinací oblečení si v NHL 19 přijde na své úplně každý. Přes 900 zcela nových předmětů včetně mikin s kapucí, kabátů, parek, úpletů a dalších kousků zaručí hokejovým fandům z celého světa takřka neomezené možnosti při vyjadřování jejich osobnosti. Vyrazte na led oděni do autentické výstroje NHL či hokejového lifestylového oblečení od některých z největších sportovních značek na světě. K přizpůsobení herního stylu vám kromě unikátního vzhledu poslouží také nové herní třídy a hráčské vlastnosti. Porazte své soupeře v NHL 19 stylově!

Vyrazte pod širé nebe
Hokej se v NHL 19 vrací ke svým kořenům, těšit se můžete na zamrzlé rybníky v úžasném prostředí. Předveďte své dovednosti a kreativitu na površích, které jsou pro NHL 19 zcela nové, a využijte na nich vše, co nabízí nový režim World of CHEL. World of CHEL, který staví na úspěchu EA SPORTS Hockey League, představuje nový jednotný systém, který vám umožní vytvořit si dokonalého hráče, s nímž pak můžete hrát v různých režimech a na různých venkovních površích. Získané vybavení a jedinečné specializace použité na vaši postavu mají nově dopad napříč celým World of CHEL, včetně režimů NHL THREES – drop-in a EASHL, stejně jako nedávno představených módů NHL ONES a Pro-Am. 

Hokej všichni proti všem
Napadá vás lepší způsob, jak nechat vyniknout vaši osobnost, než se vydat na led a rozdat si to bez pravidel jeden proti jednomu proti jednomu? Ve zcela novém režimu NHL ONES se utkáte s dvojicí soupeřů v zápase bez omezení, v němž budou slavit úspěch zručnost a kreativita. Díky nepřítomnosti pravidel a přerušování hry máte jedinečnou šanci, jak vystavit na odiv svůj styl a zdokonalit si hokejové schopnosti. Zvítězte, zahrajte si v nových lokalitách a staňte se králi venkovního hokeje. 

Technologie Real Player Motion
Otočte se na pětníku a vybruslete s úzkých díky výbušnému bruslení, o které se v NHL 19 stará technologie Real Player Motion (RPM). Ve všech třech pásmech se můžete díky RPM těšit na vyšší úroveň kontroly a vylepšené reakce na ovládání. Zásluhou technologie RPM máte větší kontrolu nad samotným bruslením a zrychlováním takovým způsobem, jakým do této doby nebyl možný. Okuste hokejovou akci ve vysokém tempu, hodnou současné NHL, s možnostmi, kterými disponují jen elitní hokejisté. Nový kolizní fyzikální systém v kombinaci s RPM je zárukou větších, drsnějších a pestřejších hitů. Díky oběma systémům na vás čeká komplexnější hokejový zážitek.

P.K. Subban na obalu
P.K. Subbana jsme vybrali na obal letošního ročníku z toho důvodu, že ztělesňuje současnou NHL coby jeden z jejích nejnápadnějších a nejpozoruhodnějších hráčů. Existuje nekonečný počet příkladů fanoušků i profesionálních hráčů – od zamrzlých rybníků po hvězdy NHL –, které reprezentují ducha hokeje. Myslíme si, že P.K. Subban symbolizuje tuto dynamiku dokonale hned z několika důvodů.

Jedinečný
Na ledě je P.K. absolutně nepřehlédnutelnou postavou a jedním z nejlepších obránců ligy. Má zálibu ve fyzické hře, disponuje tvrdou střelou a z nadšených oslav ze vstřeleného gólu je zřejmé jeho nadšení pro hru. V roce 2013 byl Subban oceněn Norris Trophy pro nejlepšího obránce NHL, ale to nejsou jediné úspěchy tohoto 29letého zadáka. Například již dvakrát se objevil v prvním All-Star týmu NHL.

Mimo led vystavuje Subban na odiv svůj elegantní a jedinečný smysl pro módu. V NHL 19 je jednou z nejzajímavějších novinek více než 900 zcela nových možností pro úpravu vámi vytvořené postavy. Vůbec poprvé se můžete obléknout ve stylu rybníkového hokeje nebo do lifestylového oblečení včetně mikin s kapucí, bund, svetrů a dalších kousků. S tolika možnostmi, jak v NHL 19 vyjádřit svůj styl, byl P.K. Subban ideální volbou na obal hry.

Nová generace
Zatímco P.K. je ideálním zástupcem dnešní NHL, existuje řada dalších postav, které sehrály důležitou roli při vytváření NHL 19. Proto jsme se v letošním roce rozhodli pro dva hráče, kteří se objeví na různých edicích naší hry. P.K. Subbana najdete na edici Standard. NHL 19 vyjde pro hokejové fandy po celém světě 14. září 2018 na Xbox One a PlayStation 4. Předobjednávkou NHL 19Legend Edition nebo NHL 19 Ultimate Edition si odemknete plnou hru s třídenním předstihem již 11. září 2018. Buďte mezi prvními, kteří se vydají na cestu z místního zamrzlého rybníku až mezi profesionály.

Zdroj: EASports.com

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: , , ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s