Ve Forza Horizon 4 můžete být taxikářem nebo třeba kaskadérem

Série Forza s podtitulem Horizon se vždy soustředila na arkádové závody a příběh zde nebyl nikterak důležitý. Nový díl ale přinese řadu změn a ty se samozřejmě týkají i příběhové stránky.

Vývojář ze studia Playground Games Benjamin Penrose za zavřenými dveřmi prozradil, že nás čeká spousta nových aktivit. V prvé řadě je zde nový příběhový prvek nazvaný Horizon Stories, ve kterém lze vlastnit firmu, interagovat s určitými lidmi a podobně. Pro příklad uvedl, že budeme mít možnost vlastnit taxikářskou firmu. Nicméně řízení v reálném světě je velmi odlišné, a tak se přepravování lidí z bodu A do bodu B dočkáme v trochu jiném stylu. Dalším příkladem je možnost být kaskadérem.

Podobných věcí prý ve hře najdeme spoustu a vývojáři se netají tím, že u některých aktivit se inspirovali u starších závodních her, jako je třeba Crazy Taxi.

Na to, co nám hra přinese nového, si musíme počkat do 2. října, kdy bude vycházet na Xbox One a od prvního dne vydání bude dostupná také skrze službu Xbox Game Pass.

 

zdroj: Destructiod

One thought on “Ve Forza Horizon 4 můžete být taxikářem nebo třeba kaskadérem”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s