Stanete se novodobým krysařem v A Plague Tale: Innocence?

A Plague Tale: Innocence nám bylo představeno v rámci letošní E3. Jde o adventuru, ve které se spolu s dvěma sourozenci snažíte uniknout jak inkvizici, tak morové nákaze ve světe zaplaveném nezastavitelnými roji krys. První gameplay nám ukázal, že budeme řešit mnoho environmentálních hádanek a využívat krysy k likvidování nepřátel.

Zajímavě zní například sytém lootování. Pokud nepřítele zneškodníte sami, získáte nějaký loot. Pokud však použijete krysy, tak sice bude o vašeho protivníka postaráno, ale na vás nezbude žádná odměna. V jeden moment může být zobrazeno dokonce až 5000 krys… ty bychom někde v temné uličce opravdu potkal nechtěli. Takže doporučujeme mít v ruce neustále louč nebo jiný zdroj světla, který vás před nimi ochrání. Budeme si, jak už je v těchto hrách zvykem, také vylepšovat schopnosti našich postav a používat mnoho různých nástrojů a zbraní. Na celé video se můžete podívat níže.

Datum vydání je stanovené na rok 2019 a hra vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One a my rozhodně budeme tento titul bedlivě sledovat.

One thought on “Stanete se novodobým krysařem v A Plague Tale: Innocence?”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s