Nové informace o Marvel’s Spider-Man

Přátelský soused Spider-Man se už na začátku září vrátí v akční adventuře od Insomniac Games. V rámci E3 jsme měli možnost vidět několik hratelných demo verzí, ve kterých lze vidět soubojový systém, volný pohyb po mapě nebo mapu jako takovou.

Ve včerejších večerních hodinách uspořádali vývojáři speciální stream, ve kterém prozradili dalších pár detailů. Po dohrání hlavního příběhu se vám zpřístupní několik různých nastavení, díky kterým bude možné nastavit denní dobu nebo počasí. Což lze využít především u photo modu. V hlavní dějové linii jsou tyto možnosti nedostupné, jelikož v misích je určeno za jakých podmínek se budou odehrávat. Také prozradili, že Peter Parker bude mít více převleků než jen ty, které jsme mohli vidět. K šesti oznámeným tak přibyde několik dalších, ty zatím vývojáři tají, ale některé z nich budou odhaleny v průběhu léta.

Demo verze se ovšem nedočkáme. Na oficiálním twitterovém účtu oznámili, že demo nemají v plánu a my se tak musíme zatím spokojit s několika ukázkami a počkat do konce letních prázdnit. Marvel’s Spider-Man bude vycházet 7. září exkluzivně na PlayStation 4.

Reklamy

One thought on “Nové informace o Marvel’s Spider-Man”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s