Počasí bude ve Forza Horizon 4 hrát důležitou roli

Počasí změní vše – tuto větičku jsme mohli slyšet u popisku mnoha her, ne všechny ale tomuto sloganu dostály. Někde je jen na efekt a někde vám opravdu ovlivní celou hratelnost. A ve Forza Horizon 4 se nebude měnit jen počasí, ale rovnou i roční období!

Už v prvním traileru na konferenci Microsoftu v rámci letošní E3 jsme viděli možnosti, které nám každá roční doba nabídne. Na jaře hodně prší, což je skvělá příležitost pro rally závody na bahnitých lesních cestách, které budou nejlepší například na motorkách. V létě budeme žhavit gumy na rozpáleném asfaltu v silničních závodech. Podzim nabídne nádherně zbarvenou krajinu a závody v období podzimních festivalů. Ale pozor na ovce! A jako poslední je tu zima, kvůli které budou cesty více klouzat, ale pro změnu se dostaneme na místa, která byla v ostatních sezónách nepřístupná, jako třeba zamrzlé jezero.

Kreativní ředitel studia Playground Games Ralph Fulton v rozhovoru řekl, že v jejich studiu pracují prakticky na čtyřech světech, které budou spojeny v jeden. Ten bude stejně velký jako ve  Forza Horizon 3. A aby bylo počasí a měnící se prostředí v průběhu ročních období co nejvěrnější, tým z Playground Games strávil celý rok v Británii (kde se mimochodem nová Forza odehrává) shromažďováním zvukových nahrávek, snímků oblohy a dalších referenčních materiálů.

Jaké revoluční změny nová Forza Horizon 4 přinese zjistíme už 2. října, kdy bude vycházet na Xbox One a od prvního dne vydání bude dostupná také skrz službu Game Pass.

 

zdroj: IGN

One thought on “Počasí bude ve Forza Horizon 4 hrát důležitou roli”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s