Nedělní souhrn – týden #24

nedelni souhrn tyden 24

Nedělní souhrn je zpět po týdenní pauze, jelikož minulou neděli byl v plném proudu sled konferencí z letošní E3, která se už tradičně konala v americkém Los Angeles. A v jejím duchu se nesl i celý minulý týden, takže většina novinek se „étrojky“ nějak dotýká. Tak pojďme na to, protože se toho ve světě her opět událo mnoho!

Za dobu konání této největší světové výstavy her jsme publikovali přes 100 článků, tématicky zaměřených právě ke hrám zde prezentovaným. Nejnáročnějším dnem bylo pondělí a úterý (36 a 30 článků), tedy právě dny, kdy se hrnuly novinky z proběhnutých konferencí největších herních vydavatelů a firem. Asi by tedy tento týden nemělo smysl vypisovat jednotlivé články, protože by se jednalo o neuvěřitelně dlouhý seznam. Nejlepší bude, když si otevřete některý z článků shrnujících jednotlivé konference a v něm najdete vše potřebné:

 

Že si nechcete procházet tyto články a hledat to, co je pro vás zajímavé? V tom případě jsme se pokusili vybrat to (alespoň podle nás) nejdůležitější:

 

Nebudeme vám lhát – byl to velmi náročný týden, kdy jsme během konferencí chodili spát v 7 hodin ráno a vstávali před polednem, abychom všechny novinky sepsali a předali je vám. A právě vy, to že si články čtete, to že nám píšete komentáře či zprávy na facebooku… to je to, proč nelitujeme ani jedné probdělé minuty. A na co se těšit teď? V srpnu nás čeká německý Gamescom a my budeme přímo na místě, takže budete dostávat novinky úplně z první ruky.. my už se velmi těšíme!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s