Hitman 2, Just Cause 4 a Shadow of the Tomb Raider v prvních demo ukázkách

Veletrh E3 už je v plném proudu a my se tak každý den dozvídáme čím dál tím víc informací o chystaných titulech. Především máme možnost vidět první hratelná dema a jiné ukázky, nové screenshoty, promo obrázky a podobně. V tomto článku vám přinášíme dema úspěšných značek Hitman, Just Cause a Tomb Raider.

Hitman 2 se pyšní vylepšenou hratelností, spoustou převleků, zbraní a opravdu rozmanitými davy, které jsme snad neměli šanci v žádném předchozím díle vidět.

V Just Cause 4 se Rico Rodriguez vydává na ostrov Solace, aby zničil nepřítele, se kterým ještě neměl tu čest. Čeká nás sandboxová hratelnost a možnost vylepšovat Ricův hák. Nesmí zde chybět ani šílené výbuchy a devastující počasí, které bude mít vliv na celou hratelnost.

V Shadow of the Tomb Raider se Lara Croft vydává do Mexika, aby zastavila Mayskou apokalypsu, kterou částečně způsobila. První hratelné demo navazuje na ukázku tříminutového gameplaye, o kterém jsme vám psali v předchozím článku a ukazuje nám první hrobku, kterou budeme ve hře prozkoumávat.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s