Tohle je Sparta! Assassin’s Creed Odyssey se představuje

AC O

Stejně jako Just Cause 4, o kterém jsme vás informovali v předchozích článcích, se ani Assassin’s Creed Odyssey nepodařilo udržet pod pokličkou a informace unikly srze zahraniční stránky. Na oficiálním twitterovém účtu Ubisoftu nám následně bylo potvrzeno, že skutečně pracují na novém díle a že více informací můžeme očekávat na jejich konferenci. Co slíbili, to splnili a my se teď společně podíváme, co nám nový díl přinese.

Ubisoft pokračuje v transformaci této série v akční RPG s otevřeným světem. Začali už u Origins a pokračují u Odyssey. Studio Ubisoft Quebec pracuje na tomto titulu už tři roky a dle jejich slov můžeme očekávat starověké Řecko v roce 431 před Kristem za dob války Sparty proti Aténám. My sami se můžeme účastnit obrovských bitev jak na otevřených bojištích, tak nejspíše i v koloseu. K vítězství nám pomůže výběr správných zbraní, kterých zde bude široká škála, stejně jako brnění. Klíčovou roli tu bude hrát i výběr různých schopností. Soubojový systém je velmi podobný tomu v Origins, zde jsou ale souboje mnohem svižnější. Dočkáme se velkého otevřeného světa, který lze prozkoumávat jak na souši, tak pod vodou a nesmí tu chybět ani námořní bitvy. Hlavnímu hrdinovi bude opět pomáhat s průzkumem okolí opeřený parťák, navrátí se tak možnost orlího pohledu z ptačí perspektivy.

odyssey

V Assassin’s Creed Odyssey převezmeme roli válečníka, kterého zavrhla vlastní rodina a on se tak musí vydat na strastiplnou cestu, kde se z nájemného žoldáka musí stát legendární hrdina. Velkým překvapením bylo odhalení dvou hratelných postav, Alexiose a Cassandry, podobně jako v Syndicate. Zde ale nebude možné mezi nimi přepínat, a tak vám zvolená postava zůstane po zbytek hry. Potvrdili se i spekulace, že bude možné vybírat si odpovědi v rozhovorech a tím tak vyprávět svůj unikátní příběh.

Ve hře uvidíme známe historické postavy, jako Sokratese nebo Dioclese a dočkáme se i oblud z legend, jako je například Minotaur.

Na závěr zveřejnili datum vydání, které mnoho fanoušků potěšilo. Assassin’s Creed Odyssey bude vycházet 5. října 2018!

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: , ,

3 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s