Skull & Bones vypadá na gameplay záběrech perfektně

Báli jste se, že Skull & Bones budou pouze námořní bitvy z Assassin´s Creed: Black Flag bez jakékoliv inovace? Po dnešním představení gameplaye můžete tyto obavy hodit za hlavu. Předně musím říci, že hra vypadá krásně. Detaily lodí, prostředí i vody samotné.. no prostě krása pohledět.

Piráti v Karibiku byly hromadně zabíjeni a jediným řešením pro ně bylo přesunout se jinam. Volba padla na Indický oceán, přes který neustále pluje množství obchodních lodí a tedy potenciální kořisti. Jak totiž na konferenci zaznělo – piráti nejsou hrdinové a poklady, zabíjení, drancování a obsazování nových lodí je vše, co je zajímá. Ve hře si budete moci vybrat svou frakci a vlastnit úkryt, který vám poskytne vše potřebné pro plánování výprav. V něm budete samozřejmě i vylepšovat svoji loď a to mnoha různými cestami – k dispozici bude velké množství kanónů, kormidel, částí lodi a podobně.

Zajímavě zněla i zmínka o dynamickém počasí ve světě, který bude sdílen s ostatními hráči. Kolik jich však bude moci být v jedné hře naráz zatím nevíme. Kromě soubojů s ostatními loděmi, které mohou být ovládáni i umělou inteligencí, nepůjde tak pouze o PVP, budete přepadávat i pevnosti. Předtím je však nutné útok pečlivě naplánovat, jinak vaše loď skončí na dně oceánu a vy o ni nadobro přijdete. Skryjete pirátské vlajky a přiblížíte se na dostřel, nebo se raději rozhodnete pro rychlý útok v kooperaci s ostatními hráči? To bude jen na vás, možností nabídne hra v tomto směru opravdu hodně. Celkově bude hratelnost mnohem propracovanější než v asasinských hrách, ze kterých si zjevně bere inspiraci a nabídne nám epické bitva mnoha hráčů proti sobě i dobývání pevností. V redakci se na tento titul opravdu těšíme, bohužel si počkáme až do roku 2019 a vzhledem k tomu, že Ubisoft neupřesnil alespoň roční období, obáváme se, že se nedočkáme dříve než v létě příštího roku. Potěšila nás alespoň možnost přihlásit se do uzavřené betaverze.

Níže si můžete pustit trailer i gameplay ukázku ze hry.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

 

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: ,

3 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s