7 nových párty her vyjde už brzy pro Playlink

Konference Sony sice už proběhla, to ale neznamená, že nám už nepředstaví žádné nové tituly. Právě naopak! V průběhu E3 se určitě ještě máme na co těšit, což potvrzuje i dnešní oznámení, kdy nám byly představeny nové přírůstky do seznamu multiplayerových párty her pro službu Playlink. Po úspěšných čtyřech startovních titulech, které jsou mimochodem i s českým dabingem, se můžeme těšit na dalších sedm nových. Pokud tedy nepočítáme hru Erica, která již byla představena.

Just Deal With It nabídne pět klasických karetních her, kterými jsou Poker, Blackjack, Crazy Eight Rummy a Hearts, které lze hrát v lokálním nebo online multiplayeru. Musíte však udělat pro výhru úplně vše, klidně i sabotovat ostatní hráče!

Na stejném konceptu jako Frantics je založena hra Chimparty, která je i od stejných tvůrců. Nabídne opět několik druhů různých bláznivých miniher, které lze hrát až ve čtyřech hráčích. Nezáleží na tom, jestli jste úplný nováček nebo veterán, Chimparty si zkrátka užijí úplně všichni

WordHunters je slovní hra, ve které nás čekají minihry v různých městech po celém světě a dle slov vývojářů přinese zábavu na dlouhé hodiny.

UNO snad ani nemusíme představovat. Zábavnou karetní hru si budeme moci zahrát až se třemi dalšími přáteli v klasickém módu nebo si v módu House Rules sestavit vlastní pravidla a nikdy tak nehrát tu samou hru dvakrát.

uno

Melbits World je zajímavá puzzle plošinovka, ve které spolu s ostatními ovládáte plošiny, překážky a pasti a snažíte se o přežití vaší postavičky, kterou navigujete skrze několik ďábelských levelů.

Ticket to Ride nás postaví do role průvodčího, kde je naším úkolem sbírat kartičky s obrázky vlaků a postupně zabírat železniční tratě. Čím delší tratě budou, tím víc získáme bodů a vyhrává ten, který bude mít trať nejdelší.

Posledním titulem je Knowledge is Power: Decades od tvůrců Thats You! a původního Knowledge is Power. V tomto kvízu se dočkáme otázek z historie, konkrétně z období posledních čtyř dekád. Nesmí zde samozřejmě chybět i menší soutěže nebo možnost škodit ostatním hráčům.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: , ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s