The Elder Scrolls VI a další TES tituly oznámeny

blades

Na konferenci Bethesdy se určitě vyplatilo počkat, i když jsme kvůli tomu probděli celou noc. V tomto článku vám přinášíme shrnutí všech informací o titulech značky The Elder Scrolls.

Bethesda si pro nás nechala to nejlepší na konec a odpověděla tak na nejčastěji kladenou otázku – The Elder Scrolls VI jsou skutečně ve vývoji! My se jich ale v nejbližší době určitě nedočkáme a hra se s největší pravděpodobností dostane až na další generaci konzolí.

Hned na začátku konference přišla na řadu strategická karetní hra The Elder Scrolls: Legends, o které jsme se dozvěděli, že se letos dostane i na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Přinese sebou velký update, který vylepší veškeré vizuály a obohatí hru o další kartičky a herní módy. Hra je lehká na naučení, ale těžká na ovládnutí a je zcela zdarma.

Další v pořadí bylo The Elder Scrolls Online, ke kterým vyšlo před třemi týdny rozšíření Summerset. Dozvěděli jsme se, že má přes 11 milionů hráčů, přičemž jen za poslední rok se do hry přidalo přes milion hráčů. Nakousli i plány do budoucna, kdy chystají DLC Wolf Hunter založené na vlkodlacích a Murkmire, které více představí Argoninanskou kulturu a tradice.

Třetí do počtu je The Elder Scrolls: Blades, což je další mobilní free-to-play hra, která se dostane i na PC, konzole a VR zařízení ještě letos na podzim, přičemž už teď si jí lze předobjednat a zaregistrovat se do bety. Jedná se o RPG z pohledu první osoby (s grafikou jako na konzolích), kdy hrajete za bojovníka z řádu Blades, který se vrací do svého městečka, ale nachází ho zničené a vaším úkolem bude ho vybudovat znovu. Budete plnit různé úkoly a prozkoumávat okolí nebo rozsáhlé dungeony, které jsou ručně dělané i náhodně generované. Hra nabídne tři herní módy – Abyss, ve kterém uvidíte, jak daleko můžete jít v nekonečném dungeonu, Arena umožní PvP zápasy a v režimu Town si lze zvelebovat své městečko a nebo navštěvovat města přátel. Blades také nabídne výběr postavy a jejích schopností, boje s mečem a štítem nebo kouzly a zajímavě řešenou hratelnost na mobilních zařízeních. Na konec jsme se dozvěděli, že se bude obsahovat crossplay, takže si hráči na mobilech mohou užít hru proti konzolistům, pc hráčům, případně těm, kteří holdují VR.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

 

3 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s