The Divison 2 dorazí na jaře 2019 s mnoha novinkami

thedivision2_e3

Už víme, že se The Division 2 bude odehrávat ve Washingtonu D. C., jelikož se infekce rozšířila do celých Spojených států a právě hlavní město je srdcem bojů o přežití a snahy o obnovení civilizace. Hra bude zasazena 6 měsíců po událostech prvního dílu a letní prostředí hře velmi prospívá. Vypadá nádherně, příroda se začíná dostávat do měst a lidé pěstují potraviny, aby alespoň hlad nebyl to, čeho se musí obávat. Stačí totiž, že se celé město snaží ovládnout různé frakce a přivlastnit si úplně vše, včetně životů nevinných občanů.

Několik posledních agentů Divize je poslední šancí na záchranu svobody, a proto jednoduše musíme uspět. To bude hlavním cílem v příběhové lince hry, nepůjde však pouze o příběh – velkou novinkou je přidání Raidů, které budeme moci absolvovat až v osmi hráčích. Ubisoft představil také nové vybavení včetně kuše, granátometu i nových gadgetů, jako například drona.  Možnosti výbavy budou různé pro každou třídu, ty budou tři – Sharpshooter, Demolitionis a Survivalist a ať už se rozhodnete pro jakoukoliv, můžete se těšit i na speciální schopnosti.

division2_e3

Podpora hry je plánována ne několik let dopředu a minimálně obsah přidaný v prvním roce bude naprosto zdarma. Bude se jednat o tři Epizody, kdy každá bude obsahovat nový příběh, lokace i aktivity. Tímto krokem nás Ubisoft velmi potěšil, asi se inspirovali u EA a jejich Battlefieldu.

Brzy se dočkáme uzavřené bety, do které se můžete už nyní registrovat na stránkách hry. Vydání je naplánováno na 15. března příštího roku na všechny hlavní platformy. Níže si můžete pustit dva krásné trailery.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

 

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: ,

3 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s