The Division 2 má datum vydání + gameplay záběry

O zasazení The Division 2 do Washingtonu D. C. jsme díky včerejšímu úniku už věděli, takže tím nás Ubisoft nepřekvapil. Zajímavé je, že se děj druhého dílu bude odehrávat v létě půl roku po událostech jedničky, čímž hra velmi prokoukla. Působí mnohem barevněji, čemuž napomáhá i příroda, která si za takto krátký čas našla cestu do města, které začíná zarůstat trávou a stromy.

Po vypuknutí epidemie byli „důležití“ lidé odvezeni do bezpečí podzemních bunkrů, ale civilisté byli necháni napospas osudu v ulicích města. Hlavní město Spojených států amerických padlo po necelém měsíci a v tu chvíli pro ty, kteří přežili, začal boj o přežití. A právě po šesti měsících se začíná schylovat k občanské válce a pouze agenti Divize jí mohou zabránit. Jak ale zachráníte národ, když váš protivník přichází přímo zevnitř?

Nezapomeňte si níže pustit obě videa – trailer představující události The Division 2 i gameplay ukázku, na jejímž konci jsme se dozvěděli i datum vydání – 15. března 2019. Do té doby se dočkáme i uzavřené betaverze, do které je možné se už teď přihlásit.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

Reklamy

2 komentáře: „The Division 2 má datum vydání + gameplay záběry“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s